Finance Assistant

GLOBSEC

Miesto práce
Klariská 14, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie práce výkonnej asistentky/asistenta pre CFO organizácie
- spracovanie zápisov z meetingov tímu finančného officu
- manažment úloh pridelených CFO a manažment kalendáru CFO
- podpora pri vytváraní a plánovaní ročného rozpočtu organizácie
- mesačné reporty cash-flow k vybraným položkám rozpočtu organizácie
- finančná koordinácia menších projektov (podpora pri vytváraní rozpočtu a kontrole jeho čerpania)
- zodpovednosť za primárnu kontrolu účtovných dokladov a kolobeh účtovných dokladov (hard copy a elektornická evidencia)
- zodpovednosť za správu databázy výdavkov a ich spracovanie pre účtovníčku
- vedenie elektronickej a papierovej evidencie zmlúv
- iná administratívna výpomoc podľa požiadaviek CFO

- práca v jednej z najvplyvnejších mimovládnych inštitúcií v strednej Európe
- práca v mladom kolektíve
- možnosti ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
- účasť na medzinárodných seminároch a konferenciách
- multi-sport karta

Ak vás daná pracovná pozícia zaujala, zašlite nám váš profesijný životopis v anglickom jazyku spolu s motivačným listom na uvedenú mailovú adresu.
Vzhľadom na vysoký počet uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba kandidátov spĺňajúcich všetky uvedené požiadavky a požadovaný profil kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre detail, dôslednosť, precíznosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, efektívnosť, time management, multitasking, stress managment, samostatnosť, iniciatívnosť.

GLOBSEC is a global think-tank based in Bratislava committed to enhancing security, prosperity and sustainability in Europe and throughout the world.

The international environment is becoming less predictable and more complex. Technological innovation is quickly disrupting the old frameworks of economies, societies and political order. GLOBSEC helps to provide a better understanding of global trends and their consequences for society, economy and security. We generate new ideas and drive change for a more stable, prosperous and sustainable world, by:

• Conducting world-class research and political insight into major threats and risks to our society.
• Driving change by engaging esteemed policy-makers and senior leaders from different sectors in our policy initiatives.
• Putting together leaders and stakeholders from multiple sectors at the right time in one place.

In an interconnected world, GLOBSEC stimulates public-private dialogue to shape agendas for the future. With global ambitions in mind, and building on its Central European legacy, GLOBSEC seeks to contribute to agendas which are critical for Europe. GLOBSEC acts in the spirit of European values and international cooperation.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2399808  Megjelentetés dátuma: 18.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1000 €