Administrátor PC a počítačovej siete

GLOBESY, s.r.o.

Miesto práce
Framborská 58, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád rozoberáš alebo skladáš počítače?
Rád inštaluješ SW aplikácie?
Hľadáš si prácu, ktorá nebude len prácou ale aj koníčkom?

Ak si odpovedal kladne, tak potom hľadáme práve teba. Čo budeš u nás robiť?
- testovať, inštalovať a konfigurovať nové SW aplikácie na Windows 7, 8, 10
- zodpovedať za prevádzku počítačovej siete, budeš odstraňovať poruchy
- sledovať funkčnosť technických zariadení a uskutočňovať nevyhnutné operatívne kroky
- spolupracovať so špecialistami v prípade chýb, porúch, problémov, ktoré si to vyžadujú
- zisťovať zdroje počítačových problémov (hardware, software, užívatelia, a i.),
- skúmať a riešiť chybové hlásenia zariadení
- inštalovať počítače, SW a HW
- inštalovať aktualizácie nových verzií softvéru
- administrovať klientské stanice, hardvér a počítačovú sieť
- zabezpečovať montáž a kabeláž k novým technickým zariadeniam
- viesť dokumentáciu k IT technike

Hľadáme nových „feel free“ ľudí, ktorí by zapadli do zohratého tímu, v ktorom
- nie len kódime, konzultujeme, analyzujeme, inštalujeme či vykazujeme
- ale aj pijeme kávu, cestujeme, mítingujeme, sem tam špásujeme
- a dokonca si sharujeme know how - spoločne sa snažíme vylepšovať svet

V prípade, že ťa pracovná ponuka zaujala, zašli prosím na našu e-mailovú adresu [email protected] (do predmetu emailu zadaj: Administrátor PC a počítačových sietí - "Tvoje meno a priezvisko" ) nasledovné dokumenty:

1. Životopis so súhlasom so spracovaním osobných údajov (podľa zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov )
2. odpovede na dve otázky:
Prečo si hľadáš prácu?
Prečo by sme si mali vybrať práve teba?

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky pozývať na osobný pohovor. Zakladáme si na princípe "Správny človek na správnom mieste". Preto výberové konania sa končia v okamihu, keď takéhoto potenciálneho človeka, príp. viacerých, nájdeme.
Uchádzačom, ktorí nebudú pozvaní na výberové konanie, zašleme vyrozumenie e-mailom.
Životopisy budeme evidovať len dovtedy, pokiaľ nebude obsadená pracovná pozícia. Hneď po jej obsadení budú životopisy zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- schopnosť čítania odbornej literatúry v anglickom jazyku
- predchádzajúce skúsenosti s inštaláciou HW a SW
- radosť z práce s HW, SW

KEBY TI BOLO NAŠE MENO NEZNÁME

Náš GLOBESY život začal ešte v roku 2002, kedy sme začali stavať základy IT firmy. Na tých dnes stojí implementačná a konzultačná spoločnosť s pobočkami v Žiline a Bratislave, ktorá má na konte viac ako 50 implementačných projektov pre najväčšie firmy na Slovensku a v Česku a vyše 55 000 koncových používateľov pracuje s našimi riešeniami.

To, aká je u nás atmosféra a ľudia, sa nedá úplne opísať, to treba zažiť. Ako IT firma si uvedomujeme, že práve ľudia sú našim najväčším esom v rukáve, takže robíme všetko pre to, aby sa u nás cítili čo najlepšie. Výsledok? Priemerná dĺžka pracovného pomeru je dnes u nás viac ako 9 rokov. Nie sme dokonalí, ani bez chyby, ale na ľuďoch nám naozaj záleží. To možno dokazuje aj fakt, že sme začínali s pár nadšencami a väčšina z nich je pod našou strechou dodnes – teraz už ako teamleaderi či senior experti na svoje oblasti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2738769  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou