Majster v potravinárskej prevádzke

Globaltrading Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
SNP 6, Rozhanovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie zvereného tímu a jeho motivácia
- Plánovanie a organizovanie práce, kontrola a dodržiavanie termínov vybavenia jednotlivých objednávok
- Plánovanie, riadenie a organizovanie práce na zverenej prevádzke a na pracovnej zmene
- Zodpovednosť za správny a plynulý chod pracoviska pri zabezpečovaní plánovaných výrobných úloh
- Zodpovednosť za dodržiavanie pracovnej a technologickej disciplíny
- Operatívne riešenie organizačných a prevádzkových problémov v potravinárskej výrobe
- Dodržiavanie technologickej disciplíny, správnej výrobnej praxe podľa HACCP
- Kontrola dodržiavania technologických postupov a bezpečnostných predpisov v potravinárskej výrobe, evidencia

- práca v stabilnej slovenskej firme
- možnosť pracovného postupu
- benefity zo sociálneho fondu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

- Prax s vedením ľudí vo výrobe
- Prax v oblasti potravinárskeho priemyslu výhodou
- 2 zmenná prevádzka (ranná, poobedná zmena)
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu, flexibilita
riadiace, organizačné a komunikačné schopnosti
zdravotná spôsobilosť na prácu v potravinárstve

Globaltrading Slovakia s. r. o. je dynamicky sa rozvíjajúca potravinárska firma so zameraním na spracovanie hydiny.
ID: 4034520  Megjelentetés dátuma: 9.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac