Hypotekárny expert/špecialista

Global Finance, a.s.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ta práca s klientami ale más obmedzené portfóliu služieb a produktov?

Chceš si vybudovať vlastne portfólio klientov a ponúkať im unikátny koncept služieb a personalizovaných produktov?

Chceš si vybudovať svoju značku, svoje meno a ponúknuť ho na trh?

Už nečakaj a spoj svoje skúsenosti a myšlienky s nami. Máme unikátny systém práce s digitálnou asistentkou ktorá ti pomôže tvoj biznis multiplikovať
Budeš môcť pracovať vtedy kedy chceš, môžeš a organizovať si svoj čas podľa svojich priorít. Popri tom budeš disponovať neobmedzeným portfóliom služieb od realit až po SME segment. K tomu všetkému budeš pracovať s unikátnym CRM nástrojom, mobilnou aplikáciou a pridelenými kolegami ktorí ta budú zásobovať overenými klientami.

Okrem toho dostaneš kolegu, ktorý ta prevedie celým procesom a zabezpečí aby si sa mal na koho obrátiť. Okrem toho budeš mať pripravené prostredie tak aby si sa mohol naplno venovať svojej firme

- Marketingová podpora Global Office/kancelárie,
- plne digitálna kancelária s unikátnym systémom CRM
- PFP – personalizovaný finančný portál
- Mobilná aplikácia pre klienta a pre Biznis Partnerov
- Unikátny koncept overených tipov ( garancia)
- Príspevok na kanceláriu
- Auto koncept
- On-line adaptačný modul
- Digitálna asistentka

Požiadavky na zamestnanca

Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca finančno-technologická spoločnosť, ktorá prináša na trh nový štandard finančnej služby. Klientom ponúkame inovatívne, prehľadné a unikátne nástroje pre komfortnú prácu s osobnými financiami. Pre Biznis Partnerov prinášame nadčasový CRM nástroj pomocou ktorého dokážu klientovi zabezpečiť rýchle, komplexné a unifikované riešenie. Prinášame zároveň unikátny koncept pobočiek Global Point a špecializovaných kancelárii Global Office, kde klientovi garantujeme dodávku našej služby do 48 hodín. Buďte aj Vy pripravení na nový štandard finančnej služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4014560  Megjelentetés dátuma: 28.12.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac