Čašník / Čašníčka

Global East, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
520,- EUR - 650,- EUR brutoo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha v reštauračnom zariadení, príprava teplých a studených nápojov, príprava japonských čajov,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník / servírka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, bezúhonnosť, chuť učiť sa nové veci, samostatnosť, práca s mailom, internet

Reštaurácia Sushihanil, prvá sushi reštaurácia v Žiline, ponúka svojim návštevníkom zážitok z japonskej gastronómie, kultúry a pohostinnosti. Sushihanil je tým pravým prostredím pre romantické posedenie, ale aj obchodné stretnutia. Poskytujeme diskrétne zázemie a štýlové prostredie kozmopolitnej reštaurácie vhodné nielen na pracovné stretnutia ale aj pokoj a relaxačnú atmosféru pre rodinné či priateľské posedenia. Sushi , to nie je len zdravá strava, ktorá obsahuje málo tuku a kalórií, ale aj veľa vitamínov a minerálnych látok, a určite je aj silným estetickým zážitkom. V japonskej kuchyni vládne dôkladnosť, ktorá dodáva pokrmu nezameniteľnú chuť a stolovníkovi pocit, že sa aspoň na chvíľu stal pravým gurmánom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2397930  Megjelentetés dátuma: 9.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 520,- EUR - 650,- EUR brutoo