Administratívny pracovník / Príprava dokumentov

Global Blue Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Prievozská 4d, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
640€/mesiac, mesačná variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Global Blue ponúka klientom, fyzickým osobám prevažne zo zahraničia, atraktívne zníženie ceny zakúpeného tovaru tým, že im umožňuje získať naspäť hodnotu DPH po jeho vývoze (tzv. Tax Free Shopping). Centrum zdieľaných služieb, ktoré má Global Blue v Bratislave je druhou najväčšiou pobočkou spoločnosti s približne 250 zamestnancami. Práve do Bratislavy prichádzajú denne tisícky žiadostí od turistov, ktoré je potrebné skontrolovať, digitalizovať, vyplatiť a v prípade nezrovnalostí našim zákazníkom asistovať.

V prípade ak máte záujem o prácu v administratíve a preferujete monotónnejší charakter práce, toto môže byť príležitosť práve pre Vás. Vašou zodpovednosťou na tejto pozícii bude príprava dokumentov na kontrolu a skenovanie. Jedná sa o základnú administratívnu činnosť, ktorá je normovaná a zameraná nielen na rýchlosť ale aj na kvalitu pripravených dokumentov.

Okrem výhod flexibilného pracovného času sa môžete tešiť na mladý kolektív, množstvo benefitov a neformálne pracovné prostredie.
Pracovná zmluva sa poskytuje na dobu určitú – 6 mesiacov.

• Možnosť na sebe pracovať (jazykové kurzy, možnosť kariérneho rastu)
• Priestor na relaxáciu (MultiSport karta, bežecké podujatia, teambuildingy, dovolenka na viac)
• Finančné benefity (3.pilier, mesačné odmeny, gastro karta, preplácané nadčasy, darčekové poukážky)

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Tešíme sa na Vašu reakciu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Záujem o administratívu
• Aktívny prístup práci
• Zmysel pre rýchlosť a precíznosť

Global Blue Slovakia s.r.o. je spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním návratu časti DPH zahraničným turistom, pri vývoze nimi zakúpeného tovaru mimo EU. Ide o známu a uznávanú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu na celom svete. Viac na www.globalblue.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3618738  Megjelentetés dátuma: 12.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 640€/mesiac, mesačná variabilná zložka