Rozpočtár/kalkulant stavieb

GLOB Production SK, s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Nové Mesto
Termín nástupu
01.04.2023/podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 - 2 500 EUR/mesiac- odmeny zo zákaziek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorá/ý má vážny záujem pracovať v expandujúcej stavebnej firme v oblasti pozemných stavieb venujúcej sa najmä kompletným výstavbám, rekonštrukciám a obnove budov pôsobiacej hlavne v Bratislavskom kraji na pozícii rozpočtár/kalkulant stavieb:
• Kontrola a pripomienkovanie projektovej dokumentácie a jej kompletnosti.
• Spracovanie výkazov výmer podľa projektovej dokumentácie.
• Kontrola spracovaných výkazov výmer v porovnaní s projektovou dokumentáciou.
• Zabezpečenie potrebných podkladov pre vypracovanie rozpočtov a kalkulácií v programe CENKROS/MS Excel.
• Spracovanie cenových ponúk pre investora (klienta).
• Samostatné vypracovanie rozpočtov a cenových ponúk v oblasti stavebníctva, opráv a rekonštrukcií.
• Príprava potrebných podkladov k verejnému obstarávaniu, analýza súťažných podkladov a technickej dokumentácie, príprava cenových kalkulácií k tendru.
• Vypracovávanie cenových ponúk (dokumentačnej a cenovej časti) a jej kompletizácia podľa súťažných podkladov.
• Sledovanie aktuálnych trendov a súťaží, participácia na tendroch podľa pridelenej úlohy.
• Výber a oslovenie subdodávateľov.
• Kontrola obsahovej a cenovej správnosti predložených cenových ponúk subdodávateľov, vrátane vyhodnotenia.
• Spracovanie harmonogramu stavby.
• Vytváranie interných kalkulácii.
• Príprava, vyhodnocovanie a výber dodávok materiálov a prác.
• Spoluzodpovednosť za prípravnú a realizačnú fázu projektu.
• Sledovanie rozpočtov na stavbách.
• Kontrola priebehu stavby a výsledkov.
• Rozbory ukončených stavieb.
• Pravidelný reporting

- odmeny za úspešne zrealizované projekty
- práca v stabilnom, dynamicky sa rozvíjajúcom kolektíve,
- plný pracovný úväzok na pracovnú zmluvu/živnosť podľa dohody
- pružný pracovný čas,
- možnosť kariérneho rastu,
- motivujúce finančné ohodnotenie (odmeny z konkrétnych zákaziek, koncoročné odmeny)
- služobný mobilný telefón a notebook
- príspevok na stravovanie
- zaškolenie, podpora ďalšieho vzdelávania a odborného rastu

Pošlite nám životopis v slovenskom jazyku. Uchádzačov, ktorí budú spĺňať kritériá, budeme telefonicky kontaktovať a pozveme ich na výberové konanie.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas spoločnosti GLOB Production SK, s.r.o. s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č. 18/2018 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebný odbor - pozemné stavby, rozpočtovanie stavieb

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Mierne pokročilý
CENKROS - Expert
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

rozpočtovanie stavieb

Počet rokov praxe

3

- dobrá orientácia v stavebných cenách a v jednotlivých profesiách,
- skúsenosť a prax pri tvorbe cenových ponúk na výstavbu pozemných stavieb,
- znalosť rozpočtového programu CENKROS podmienkou,
- maďarský jazyk podmienkou
- prax na obdobnej pozícii min 3 roky podmienkou,
- zmysel pre presnosť a precíznosť,
- prax v oblasti verejného obstarávania výhodou,
- čítanie technickej dokumentácie,
- znalosť technologických postupov a technických riešení v zatepľovaní budov,
- samostatnosť, technické myslenie, aktívny prístup k práci,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita,

GLOB Production SK, s.r.o. je členom medzinárodnej skupiny GLOB a ako stavebná spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu. Zaoberáme sa stavebnou činnosťou, v oblasti pozemných stavieb, najmä kompletnými rekonštrukciami a obnovami budov a tiež ich kompletnou výstavbou.

www.globproduction.sk
www.glob.group
ID: 3424375  Megjelentetés dátuma: 24.2.2023  Alapbér (bruttó): 1 750 EUR/mesiac