Operátor vo výrobe hliníkových konštrukcií

Glassgallery, s.r.o.

Miesto práce
Levická 3, Nitra-Chrenová
Termín nástupu
1.5.2019
800 - 1 000 EUR/mesiac800 € - 1 000 € brutto / mesiac (podľa odbornej úrovne) + mesačné odmeny pri splnení prémiových ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba hliníkových okien, dverí a fasád podľa výrobnej dokumentácie
- obsluha strojov (píla, fréza, rohovačka, vystrihovačka)
- označovanie jednotlivých dielov a hotových výrobkov
- lepenie rohov, montáž kovania
- príprava hotových výrobkov na expedíciu

Životopis s pracovnou históriou a kontaktnými údajmi posielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojár, stolár, tesár, obrábanie kovov

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tímový hráč
- technické myslenie
- orientácia na detaily
- manuálna zručnosť
- precíznosť
- schopnosť orientovať sa v technickej a výrobnej dokumentácii
- schopnosť zvládať fyzicky náročnejšiu prácu
- prax vo výrobe hliníkových okien a dverí výhodou

Spoločnosť Glassgallery ponúka komplexné služby v oblasti skiel a hliníkových konštrukcií a to od návrhu riešenia, výroba, dodanie, až po samotnú montáž. Samozrejmosťou je kvalifikované technické poradenstvo obchodných zástupcov a technický dozor na stavbe prostredníctvom projektových manažérov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3485929  Megjelentetés dátuma: 12.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 000 EUR/mesiac800 € - 1 000 € brutto / mesiac (podľa odbornej úrovne) + mesačné odmeny pri splnení prémiových ukazovateľov