Operátor strojov vo výrobe AL konštrukcií

Glassgallery, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC strojov, píly a iných strojov vo výrobe hliníkových konštrukcií
Manipulačné práce (štítkovanie, balenie, nákladky, výkladky)
Pomocné práce v sklade: zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru z regálov, prebaľovanie, vychystávanie tovaru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

precíznosť (presnosť)
technická gramotnosť
manuálna zručnosť
pracovitosť
dochvíľnosť

Spoločnosť Glassgallery ponúka komplexné služby v oblasti skiel a hliníkových konštrukcií a to od návrhu riešenia, výroba, dodanie, až po samotnú montáž. Samozrejmosťou je kvalifikované technické poradenstvo obchodných zástupcov a technický dozor na stavbe prostredníctvom projektových manažérov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3193378  Megjelentetés dátuma: 25.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac