Asistent konateľa spoločnosti

Glassgallery, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 € plus ďalšie odmeny stanovené konateľom spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná asistencia konateľovi a určeným pracovníkom.
Príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania.
Organizovanie obchodných a osobných stretnutí nadriadeného.
Zabezpečovanie kompletnej starostlivosti o obchodných partnerov, príprava a podávanie občerstvenia.
Absolvovanie obchodných a služobných ciest a rokovaní.
Zabezpečenie rezervácie hotelov, leteniek, cestovných lístkov a iných nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest.
Vypracovávanie zápisníc z pracovných porád a rokovaní.
Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.
Objednávanie základných kancelárskych potrieb a občerstvenia.
Práca so softwarom Omega

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Glassgallery ponúka komplexné služby v oblasti skiel a hliníkových konštrukcií a to od návrhu riešenia, výroba, dodanie, až po samotnú montáž. Samozrejmosťou je kvalifikované technické poradenstvo obchodných zástupcov a technický dozor na stavbe prostredníctvom projektových manažérov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2387799  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 € plus ďalšie odmeny stanovené konateľom spoločnosti