Aplikační podpora a vývojář SQL

GIT Consult Czech s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsícRoční bonus 10-15 procent

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 zajišťovat aplikační podporu v oblasti bankovních řešení pro risk management, která slouží jak interním uživatelům, tak našim klientům
 testovat aplikace před nasazením do produkčního prostředí
 koordinovat činnosti při předávání do rutinního provozu, starat se o non-stop podporu provozu (24/7)
 poskytovat 2nd level support, aktivně se podílet na analýze a reportingu chyb
 spolupracovat a komunikovat s dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

 Roční bonus
 Dovolená v rozsahu 5 týdnů ročně, 12 dní volna navíc
 Zdravotní volno 5 dnů ročně
 Příspěvek na penzijní připojištění (doplňkové penzijní spoření) až do výše 28 800 Kč/rok
 Stravenky (v hodnotě 110 Kč za den) plně hrazené zaměstnavatelem
 Cafeteria systém 9.600 Kč (možnost Multisport karty)
 Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
 Vzdělávací a rozvojové akce
 Příležitost zapojit se do rozvoje za použití nových technologií
 Možnost pracovat v agilním týmu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Finanční instituce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Linux - Pokročilý
Bash Scripting - Základy
Python - Základy
SQL - Základy

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 pozitivně přistupujete ke změnám a rád/a přispíváte k jejich realizaci
 nebojíte se práce s OS Linux (RHEL) / Windows a příkazová řádka Vám není cizí
 orientujete se ve světě databází (Oracle či Postgre SQL)
 máte alespoň částečně zkušenosti ve skriptování
 víte, co jsou aplikační servery (Oracle Weblogic, JBoss)
 komunikujete v angličtině na pracovní úrovni (porozumění dokumentaci, občasná komunikace)
 jste týmový hráč s netradičním přístupem k řešení problémů, nevadí Vám pracovní pohotovosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3913314  Megjelentetés dátuma: 18.5.2020  Alapbér (bruttó): 40 000 Kč/měsíc