Účtovník/ účtovníčka

GISS Skalica, s.r.o.

Miesto práce
Holíč
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiaczákladná zložka mzda od 900 Eur/brutto v závislosti od skúseností kandidátov, benefity spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho menšieho pracovného kolektívu v Holíči hľadáme posilu, ktorá zastreší účtovno-ekonomické úlohy našej spoločnosti. Vašou náplňou práce bude:
- Vedenie jednoduchého a/alebo podvojného účtovníctva spoločnosti
- Zabezpečenie riadneho a včasného účtovania vystavovaných faktúr
- Riadne evidovanie zverených účtovných dokladov
- Vypracovávanie mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok pod odborným vedením
- Spracovanie daňových priznaní pod odborným vedením
-Pripravovanie výkazov pre Štatistický úrad SR pod odborným vedením
- Komunikovanie s audítormi, daňovými úradmi a inými inštitúciami (pod odborným vedením)

- príjemný pracovný kolektív
- vstupné zaškolenie a veľký priestor na sebarealizáciu
- vzdelávací program pre zamestnancov
- stravné lístky s príspevkom na stravovanie
- vianočné posedenie, mikulášske balíčky a veľa ďalšieho...

Pracovné miesto sa obsadzujete na dobu určitú 1 rok, prípadne ako zástup za MD/RD

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Ďakujeme za pochopenie. Všetky životopisy budú po ukončení výberového konania skartované v súlade so zákonom 18/2018 a GDPR. Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na https://www.energygroupas.sk/media/zasady-na-web-EG.pdf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie, ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet - Pokročilý
KROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- zmysel pre zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
- výhodou je skúsenosť s prácou v Krose - olymp, omega

Energy Group je diverzifikovaná skupina samostatných výrobných a nevýrobných spoločností. Cieľom jej podnikania je zabezpečenie dlhodobej prosperity vlastných firiem, akvizícia nových firiem, ich stabilizácia a modernizácia.
Postupným vývojom svoje aktivity EG zamerala na tieto hlavné odvetvia:
- strojárska výroba
- výroba a distribúcia energií
- poľnohospodárska výroba
- hotelové a kongresové služby

www.energygroupas.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4012211  Megjelentetés dátuma: 15.12.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac