Farmaceut

Gilera s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
01.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1.000,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
- vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem,
- spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky,
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov,
- zodpovednosť za manipuláciu s omamnými a psychotropnými látkami v zmysle zákona 139/1998 Z.z. a s určenými látkami v zmysle zákona 331/2005 Z.z.,
- kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
- kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie,
- kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu,
- zabezpečovanie realizácie marketingových aktivít lekárne,
- plnenie ďalších úloh pridelených svojim nadriadeným

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči zákazníkom

Zamestnávateľ je obchodná spoločnosť so sídlom v Slovenskej republike, ktorej hlavným predmetom činnosti je poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3606838  Megjelentetés dátuma: 22.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.000,- EUR