Servisný technik

GIA Slovakia, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacmzda sa bude odvíjať podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava a údržba čerpacích staníc
- metrológia čerpacích staníc
- elektrorevízia technických zariadení
- kontrola rekuperácie II. stupňa
- oprava a údržba pokladničného systému
- výstavba nových čerpacích staníc
- rekonštrukcia čerpacích staníc
- kontrola palivového systému
- oprava čerpadiel
- oprava výdajných pištolí
- vyhotovovanie protokolov
- komunikácia so zákazníkom
- práca vyžaduje cestovanie

- notebook, mobilný telefón (po skúšobnej dobe aj na súkromné účely)
- 13 plat
- stravné lístky v hodnote 4€
- príspevok zamestnávateľa do doplnkového dôchodkového sporenia

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Po podrobnom preskúmaní životopisov, budú kontaktovaný len kandidáti, ktorí sa hodia najviac na dané pracovné miesto. Ak nebudete vybraný, Vaše údaje budú v zmysle platnej legislatívy skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika a elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

- elektrotechnická spôsobilosť minimálne § 21
- manuálna zručnosť
- technické a logické rozmýšlanie
- prax v oblasti opráv strojov a zariadení
- komunikačné zručnosti
- schopnosť práce v tíme

Skupina GIA, pôsobiaca v 11. Európskych krajinách, je v Slovenskej Republike reprezentovaná spoločnosťou GIA Slovakia s.r.o.,
Od svojho založenia je GIA Slovakia spol. s r.o. autorizovaný predajca renomovaných výrobcov výdajných technológií pre čerpacie stanice pohonných hmôt na území Slovenskej republiky. Zaoberá sa predovšetkým dodávkou výdajných stojanov, riadiacich systémov, manažérskych systémov, platobných terminálov a ďalšieho hardwaru i softwaru pre verejné a neverejné čerpacie stanice, servisom technológií čerpacích staníc a riadiacich systémov, rekonštrukciami čerpacích staníc a priemyslových celkov. Servisné zásahy a ostatné činnosti sú zaisťované po celom území Slovenskej Republiky prostredníctvom servisných technikov odborne vyškolených priamo u výrobcu. Tým je zaručená odborná montáž a bezproblémová prevádzka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3357982  Megjelentetés dátuma: 12.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac