1 800 EUR

Vývojový inžinier

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)
1 800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj a starostlivosť o projekty po termodynamickej a mechanickej stránke
- participácia na záverečných testoch nového produktu
- tvorba termodynamických kalkulácií chladiacich obehov
- zodpovednosť za výber a návrh hlavných komponentov
- koordinuje a riadi tvorbu dizajnu alebo zmeny pre rôzne typy zariadení/výrobkov v spolupráci s výrobou a oddelením nákupu
- analyzuje technické problémy
- zodpovednosť za dokumentáciu výrobkov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1800 €

- práca na hlavný pracovný pomer pre nášho významného klienta - istota dlhodobého zamestnania, stabilný príjem
- flexibilná pracovná doba v rozsahu 7,5 hodín,
- príjemné pracovné prostredie
- pravidelné zvyšovanie mzdy
- bohatý sociálny systém
- možnosť zabezpečenia ubytovania
- kariérny rast
- príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce

Ďakujeme všetkým, ktorí nám zasielajú životopisy. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požiadavky klienta.

Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient sa zaoberá výrobou vysokovýkonných klimatizačných jednotiek a záložných zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícke zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- skúsenosti s 3D CAD systémom
- znalosť chladiacich okruhov
- prehľad vo výrobnom procese a chladiacej technológii
- znalosť práce s technickou dokumentáciou

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 52 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH. MÁME VIAC AKO 20 ROČNÉ SKÚSENOSTI, STABILNÍ A RÝCHLE SA ROZVÍJAJÚCI TÍM. V ROKU 2018 SME UROBILI VÝZNAMNÚ AKVIZÍCIU JEDNEJ Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH PERSONÁLNYCH SPOLOČNOSTÍ V RÁMCI STREDNEJ EURÓPY - GRAFTON. SPOJENÍM SÍL SME SA STALI LÍDROM NA TRHU.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.
Svätoplukova 30
821 08 Bratislava
ID: 3757947   Megjelentetés dátuma: 9.9.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   od 1800 €