Produktový manažér pre čertovsky dobrý e-shop FUEGO.sk

GGT a. s.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Nové Mesto
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť FUEGO HĽADÁ NOVÚ POSILU DO SVOJHO TÍMU...viac info o spoločnosti na https://www.fuego.sk/kontakt

ČO BUDE NÁPLŇOU VAŠEJ PRÁCE?
• tvorba produktovej stratégie a marketingového plánu produktu
• obchodné a zmluvné rokovania s dodávateľmi
• odborná podpora pri realizácii predaja
• rozvoj vzťahov so zákazníkmi
• konzultácie a prezentácie nových produktov
• príprava cenových ponúk
• analýzy a vyhodnotenia predaja produktov

• Multisport karta
• Práca v mladom kolektíve
• Káva, čaj na pracovisku

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Fuego.sk s.r.o. je mladá spoločnosť, ktorá má ambiciózne ciele na Slovenskom trhu v rámci obchodovania prostredníctvom internetu. Spoločnosť sa opiera o dlhodobé skúsenosti v oblasti obchodu, logistiky, marketingu a prostredia materskej spoločnosti – GGT a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Komunikačné zručnosti
• Vysoké pracovné nasadenie
• Samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilitu, lojálnosť
• Schopnosť učiť sa
• Ochota pomáhať tímu

Hľadáme pracovníka, ktorý sa orientuje sa v oblasti predaja, trendov (elektronika a PC), obchodu a sociálnych sietí. Má tvorivého ducha a dobrú vyjadrovaciu schopnosť. Dôležitá je aj ochota pracovať na viacerých úlohách súčasne.

Spoločnosť GGT a.s. patrí medzi najväčšie obchodné spoločnosti na Slovensku, je najväčším distribútorom tabaku a tabakových výrobkov v SR. GGT je moderná spoločnosť, ktorej cieľom je neustále zlepšovanie a dosahovanie čo najlepších výsledkov v oblasti podnikania, upevňovanie svojej pozície na slovenskom aj medzinárodnom poli.
GGT a.s. /Ideme kam chceme....a Vy? Ste iný?....aj my!/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4032950  Megjelentetés dátuma: 12.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac