Recepčná

GGT a. s.

Miesto práce
Stará Vajnorská 9, 831 04 Bratislava
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900,- € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá do svojho tímu komunikatívnu a spoľahlivú osobu s príjemným vystupovaním, ktorá by mala na starosti:
* riadenie akejkoľvek komunikácie prúdiacej ako smerom dnu, tak aj smerom von z firmy ( uvítanie návštev, maily, faxy…)
* denne zabezpečuje odoberanie a odosielanie pošty a jej evidenciu
* prijímanie telefonických hovorov a ich prepájanie na jednotlivé posty
* včasné a dôsledné odovzdanie všetkých odkazov volajúcich
* správa skladu s tlačovinami – objednávanie kancelárskych a hygienických potrieb
* objednávanie a evidencia spotreby občerstvenia pre všetky oddelenia
* spracovanie agendy dopravy

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, v mladom kolektíve, s možnosťou rozvoja.
Naša spoločnosť svojím zamestnancom ponúka kvalitné pracovné prostredie, možnosť stravovania sa v jedálni (priamo v areáli zamestnávateľa), vyhradené parkovanie pre zamestnancov, firemné podujatia a podporuje myšlienku podpory športovania zamestnancov.

Svoj životopis pošlite prosím mailom na adresu: [email protected], predmet: recepčná. Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

odolnosť voči stresu
príjemné vystupovanie
aktívny prístup k práci
organizačné schopnosti
zodpovednosť a dôslednosť
samostatnosť

Spoločnosť GGT a.s. patrí medzi najväčšie obchodné spoločnosti na Slovensku, je najväčším distribútorom tabaku a tabakových výrobkov v SR. GGT je moderná spoločnosť, ktorej cieľom je neustále zlepšovanie a dosahovanie čo najlepších výsledkov v oblasti podnikania, upevňovanie svojej pozície na slovenskom aj medzinárodnom poli.
GGT a.s. /Ideme kam chceme....a Vy? Ste iný?....aj my!/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3382005  Megjelentetés dátuma: 10.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900,- € brutto