Projektový Procesný Inžinier

STIGA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, 05951 Poprad - Matejovce, okres Poprad
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie zavádzania nových výrobkov/dielov do výrobného procesu
- podpora oddeleniu výroby, nákupu, kvality a plánovania pri nábehu nových výrobkov/dielov
- vypracovávanie štúdií vyrobiteľnosti a procesnej FMEA nového dielu alebo technickej zmeny
- po uvedení výrobku do sériovej výroby spolupráca na riešení technologických problémov, reklamácií a navrhovanie riešení pre zlepšovanie produktivity, efektívnosti a kvality výroby
- návrh a zavádzanie nových technológií a výrobných postupov do výroby

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosti profesionálneho rozvoja a rastu
- kompenzácia cestovných nákladov
- ročné odmeny po splnení kritérií
- možnosť zakúpiť firemné výrobky so zľavou

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom, aj anglickom jazyku.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kontaktovať však budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
SAP - Základy

Počet rokov praxe

2

- schopnosť tvorivo riešiť problémy
- schopnosť simultánne pracovať na viacerých projektoch
- orientácia na zákazníka
- skúsenosti s riadením projektov podmienkou
- skúsenosti s riadením APQP projektov výhodou
- skúsenosti s nástrojmi štíhlej výroby výhodou

Zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou záhradného zariadenia

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3149065  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou