Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Účtovníčka Európskeho zúčtovacieho strediska

GGB Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Sučany
Termín nástupu
1. 1. 2020
od 1200 brutto, v závislosti od skúsenosti + ďalšie ročné odmeny podľa dosahovaných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v európskom centre zdieľaných zúčtovacích služieb
- spracovanie účtovníctva zahraničných spoločností
- vystavovanie a účtovanie došlých faktúr pre zahraničné entity
- účtovanie bankových výpisov, interných dokladov
- príprava platobných príkazov
- sledovanie splatnosti pohľadávok, vystavovanie upomienok
- manuálne vystavovanie faktúr
- participovanie na uzávierkových prácach (mesačné, kvartálne, ročné)
- komunikácia so zahraničnými subjektmi (interne/externe)
- odsúhlasovanie pohľadávok v rámci koncernu a následné účtovanie kurzových rozdielov

Práca v rastúcom aktívnom tíme v nadnárodnej spoločnosti so zameraním na rozvoj ľudského potenciálu a širokým programom benefitov ( príspevok na dopravu, príspevok do DDS, príspevok na šport a rekreáciu, 3 dni plateného voľna navyše a i.) Možnosť ďalšieho rastu.

Na pohovor budú pozvaní len kandidáti spĺňajúci kritéria spoločnosti.
Ide o pozíciu na zástup počas čerpania materskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- znalosť anglického jazyka na požadovanej úrovni stredne pokročilý (B2) nutná
- znalosť ďalších jazykov - nemecký, francúzsky, taliansky výhodou
- znalosť SAPu výhodou
- zodpovednosť, precíznosť, systematickosť, proaktívny prístup, chuť učiť sa nové veci

Spoločnosť GGB je súčasťou americkej spoločnosti Timken globálneho lídra v oblasti konštrukčných ložísk a produktov. GGB vyrába polymérové ložiskové puzdra, plastové ložiská a ložiskové bloky určené pre priemyselný a automobilový sektor. GGB zamestnáva viac ako 1100 zamestnancov vo výrobných závodoch v Nemecku, Francúzsku, USA, Brazílii, Číne a na Slovensku a viac ako 50 000 zákazníkov z celého sveta využíva jej produkty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3466817  Megjelentetés dátuma: 6.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200 brutto, v závislosti od skúsenosti + ďalšie ročné odmeny podľa dosahovaných výsledkov