Technický riaditeľ výrobnej prevádzky

GeWiS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Vápenická, Prievidza-Priemyselný obvod
od 3000€ + bonus a prémie v závislosti od skúseností v odbore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedné riadenie výrobnej prevádzky (odborne, disciplinárne, organizačne) s cca. 800 zamestnancami v oblasti technickej prípravy výroby, plánovania výroby, výroby, logistiky, odbytu a údržby,
- Napĺňanie cieľov a stratégie,
- Zabezpečovanie plynulého, bezporuchového a efektívneho chodu výroby,
- Systematické a nepretržité zlepšovanie postupov a rámcových podmienok v zmysle Lean princípov,
- Monitorovanie kvalitatívnych štandardov vyžadovaných normou IATF 16949:2016,
- Zastupovanie prevádzky počas auditov,
- Reporting na vedenie spoločnosti,
- Kontakt so zákazníkmi,
- Sledovanie a vyhodnocovanie výkonnosti výrobného závodu.

- Prácu v stabilnej a neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti,
- Ambiciózne a dynamické pracovné prostredie,
- Príležitosti pre rozvoj.

Životopis prosíme zaslať v slovenskom a v cudzom jazyku (AJ alebo NJ).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Vysoká miera zaťažiteľnosti,
- Flexibilita,
- Zodpovedný prístup k práci, vysoké pracovné nasadenie,
- Lojalita,
- Spoľahlivosť,
- Na cieľ orientované pracovné návyky a myslenie,
- Vysoké sociálne kompetencie a silná komunikačná schopnosť.

Sme úspešným rodinným podnikom strednej veľkosti. Ako sériový dodávateľ pre medzinárodný automobilový priemysel a pre systémovo nadväzujúcich dodávateľov v celosvetovom meradle sa zameriavame na trieskové obrábanie súčastí prevodoviek.

Hlavné sídlo spoločnosti podnikovej skupiny sa nachádza v Nemecku, pobočky sú v USA a v Indii. Hlavnú časť skupiny tvoria výrobné závody na Slovensku, ktoré zamestnávajú asi 1200 ľudí.

Viac info na www.gewis-gruppe.com.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3578962  Megjelentetés dátuma: 15.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 3000€ + bonus a prémie v závislosti od skúseností v odbore