Obrábač kovov, operátor CNC

GeWiS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Vápenická, Prievidza
Mzdové podmienky (brutto)
635€ + bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC obrábacieho stroja, meranie podľa výkresovej dokumentácie.

- prémie a príplatky podľa platného zákona,
- zvýšenie mzdy po 6 mesiacoch,
- dochádzkový bonus,
- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
- možnosť uzatvorenia zmluvy na dobu neurčitú,
- sociálny program a zamestnanecké benefity,
- možnosť kariérneho rastu,
- rozvoj zamestnancov formou vzdelávania.

Informácie o výberovom konaní

samostatnosť
technická gramotnosť
osobnostný rozvoj
manuálna zručnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer, strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať.
Minimálne stredoškolské vzdelanie s výučným listom podmienkou /technické zameranie výhodou/.
Znalosť čítania technických výkresov a používania meradiel.
Praktické skúsenosti s prácou na obrábacích strojoch výhodou.
Znalosť nemeckého jazyka výhodou.
Pracovníkov iného odborného vzdelania zaškolíme.

Sme úspešným rodinným podnikom strednej veľkosti. Ako sériový dodávateľ pre medzinárodný automobilový priemysel a pre systémovo nadväzujúcich dodávateľov v celosvetovom meradle sa zameriavame na trieskové obrábanie súčastí prevodoviek.

Hlavné sídlo spoločnosti podnikovej skupiny sa nachádza v Nemecku, pobočky sú v USA a v Indii. Hlavnú časť skupiny tvoria výrobné závody na Slovensku, ktoré zamestnávajú asi 1200 ľudí.

Viac info na www.gewis-gruppe.com.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3549261  Megjelentetés dátuma: 12.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 635€ + bonus