Technológ / Programátor

GeWiS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Handlová
Mzdové podmienky (brutto)
od 730,- € / brutto - mesačná tarifa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navrhovanie technologických postupov
Navrhovanie kapacít pre technologické postupy
Navrhovanie náradia pre technologické postupy
Navrhovanie výrobných výkresov
Optimalizácia technologických postupov
Koordinácia pri plánovaní výroby
Spolupráca pri vývoji nových technológií v strojárskej výrobe
Kontrola účinnosti nápravných opatrení u nezhodných výrobkov a činností
Modifikácia programov pre CNC výrobné stroje
Kontrola odladených výrobných programov, porovnávanie parametrov
Oprava programov pre CNC výrobné stroje
Tvorba nových programov pre CNC výrobné stroje
Spracovanie konštrukčných riešení strojárskych výrobkov, prípravkov, nástrojov a náradí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, strojárstvo výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť pri analyzovaní a riešení problémov
Zodpovednosť za plnenie svojich úloh a povinností
Schopnosť efektívne komunikovať a spolupracovať s ostatnými pracovníkmi
Spoľahlivosť, ochota učiť sa, vysoké pracovné nasadenie
Organizačné a komunikačné schopnosti
Koncepčné myslenie, flexibilita
Schopnosť zvládať stresové situácie
Profesionálny prístup
Rozoznávať riadiace systémy CNC strojov (Heidenhein, Fanuc, Siemens...)

Sme úspešným rodinným podnikom strednej veľkosti. Ako sériový dodávateľ pre medzinárodný automobilový priemysel a pre systémovo nadväzujúcich dodávateľov v celosvetovom meradle sa zameriavame na trieskové obrábanie súčastí prevodoviek.

Hlavné sídlo spoločnosti podnikovej skupiny sa nachádza v Nemecku, pobočky sú v USA a v Indii. Hlavnú časť skupiny tvoria výrobné závody na Slovensku, ktoré zamestnávajú asi 1200 ľudí.

Viac info na www.gewis-gruppe.com.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3359842  Megjelentetés dátuma: 5.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 730,- € / brutto - mesačná tarifa