Samostatný účtovník

GEWE-TEC SK s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do teamu šikovnú účtovníčku (účtovníka) s aktívnym nemeckým alebo anglickým jazykom, energickú a ochotnú, s duchom teamového hráča, ktorá má rada výzvy je samostatná a pozitívne naladená.

* Komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva firmy v súlade s platnou legislatívou, spracovanie mesačných účtovných uzávierok
* Sledovanie a aplikácia platných legislatívnych noriem z ekonomickej oblasti, ktoré sa týkajú činnosti, existencie a rozvoja firmy
* Kontrola účtovných dokladov
* Zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva dlhodobého a krátkodobého majetku, nákupov.
* Vystavenie odberateľských faktúr a ich zúčtovanie
* Nahrávanie klientskych faktúr na klientske portály
* Účtovanie došlých faktúr, Interné doklady
* Kontrola zadaných údajov
* Participácia na reportoch
* Kontrola faktúr s objednávkami, riešenie prípadnych rozdielov
* Zadávanie platieb, účtovanie bankových výpisov
* Kontrola účtov a prípadné dohľadávanie rozdielov
* Zodpovednosť za mesačné a ročné uzávierky, komunikácia s daňovým úradom
* ďalšie úlohy podľa požiadaviek nadriadeného

- Práca v medzinárodnom prostredí, v stabilnej spoločnosti
- Možnosť sebarealizácie a odborného rastu
- Príjemné pracovné prostredie
- Účasť na firemných podujatiach
- Stravné lístky

Vopred ďakujeme za zaslanie žiadosti o zamestnanie. K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet žiadostí, však nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min 2 roky na pozícii účtovník

Počet rokov praxe

2

precíznosť, samostatnosť, logické myslenie, flexibilita, spolahlivosť...

Vzdelanie ekonomického zamerania;
Prax na obdobnej pozícii minimálne 2 roky;
Vysoký stupeň zodpovednosti, spolahlivosť;
Schopnosť flexibilne reagovať, nárazová práca;
Tendencia k neustálemu zlepšovaniu profesionality a osobnostného rastu;
Vysoký stupeň lojality.
Nástup možný IHNEĎ!

Cielom spoločnosti GEWE -TEC SK je byť spolahlivým partnerom našich zákazníkov v oblasti automotive.
ID: 4080729  Megjelentetés dátuma: 13.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac