HR asistent - koordinator/recruiter/adm.

GETWORKS GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Ihneď, alebo podľa dohody
Mzdové podmínky (brutto)
3 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Centrála v Lüneburg Německo potřebuje Tvoje nasazení !!!
Co tě u nás očekává?

Profesionální a samozopovědný doprovod celého naborového procesu od tvoření inzerce , přes organizaci pohovorů, až k příjmu nových zaměstnanců.

Popis pozice:
  • Tvorba inzerce a editace pracovních pozic
  • Samozodpovědná organizace a koordinace všech náborových prostředků
  • Praxe a rozvoj náborových aplikací a nových metod za účelem získání nových zaměstnanců
  • Průzkum pracovního trhu, aktivní vyhledávání kandidátů v databázích a na socialních
sítích
  • Vyhovnocování životopisů kandidátů, organizace jak telefonních pohovorů, tak
videokonferencí, podpora při vystavení nastupní dokumentace
  • Dodržování všech pracovních a právních předpisů
  • Personální agenda dle aktualní potřeby
  • Vedení, péče, podpora a vývoj našich externích zaměstnanců
  • Zodpovědnost za veškeré personálně-administrativní úkony

Nabídka:
  • Možnost rozvoje a profesního růstu v kolegialním a dynamickém týmu
  • Intensivní zaučení a investice do tvého rozvoje prostřednictvím kurzů a školení
  • Smlouva na dobu neurčitou s výdělkem odpovídajícím tvému vzdělání, zkušeností a tvé
osobní motivace
  • Aktivní podpora inovací, úzká spolupráce napříč týmu s důrazem na dobré mezilidské
vztahy
  • Stabilní zaměstnání na plný úvazek
  • Možnost zajímavé práce na rychle se vyvíjejícím a dynamickém trhu

Požadavky:
  • Úspěšně ukončené vzdělání v oboru Human Resources nebo jiném komerčním oboru
  • Pokročilá znalost řečí (písemně & komunikačně) východní Evropy (čeština/ slovenština)
  • První zkušenosti v oblasti HR-Recruiter, HR-poradce nebo personální oddělení je výhodou

  • Máš výborné komunikativní a organizační schopnosti, proaktvní přístup, jsi samostatný, flexibilní, zodpovědný typ člověka, který je schopen inspirovat, motivovat a vést naše zaměstnance?

Pokud se chceš aktivně podílet na vývoji všech náborových procesů a hledat pro nás nové kandidáty, přidej se k nám.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
německou pracovní smlouvu
sympatický pracovní kolektiv
intenzivní zaškolení
rozmanitou náplň práce
možnost profesního růstu

Informace o náboru

životopis nemecky
motivační dopis nemecky
E-Mail: [email protected]
tel.: 0049 1734969821

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Spoločnosť GETWORKS GmbH s 20ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce v Nemecku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Lidské zdroje a personálni management

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1) a Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel, Word, Outlook, Windows - Pokročilý
Personalistika - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

výhodou

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

komunikacni schopnosti
schopnost samostatně se rozhodnout a reagovat
rozdělování úkolů podle priorit
administrativní úkony
orientace na výkon a efektivitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost GETWORKS GmbH působí na německém trhu od roku 2001. Je jednou z nejlepších pracovních agentur v Německu. Společnost GETWORKS GmbH je jedinečná tím, že pro své zaměstnance není jen zaměstnavatelem, ale také přítelem a pomocníkem, který je jim k dispozici po celou dobu jejich pobytu.
Pokud jsme vás zaujali, zašlete svůj životopis a buďte s námi.

Kontakt

ID: 3839492  Megjelentetés dátuma: 9.4.2024  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/měsíc