Automechanik - nadštandardná mzda

GeTech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mechanické práce
Pneuservis
Diagnostika
Geometria

Práca v dobrom kolektíve
Možnosť opravy svojho vozidla
Prístup k autodielom so zamestnaneckými zľavami
Možnosť výberu pracovného pomeru - trvalý pracovný pomer alebo živnosť, brigádne dohodou
Motivačné platové ohodnotenie
Chcete dobre zarobiť a v aktuálnej práci Vás nevedia dobre oceniť? Ak ste schopný, samostaný mechanik garantujeme Vám finančnú spokojnosť. Možnosť dohody na percentuálnom ohodnotení z množstva odrobenej práce alebo na niekoľkých iných vzorcoch, ako Vám vyhovuje pracovať. Neváhajte zavolať, radi Vás uvítame.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Sieť autoservisov zaoberajúcich sa komplexnou starostlivosťou a opravou všetkých značiek vozidiel so službami prepravy osôb a nákladu.
ID: 4036577  Megjelentetés dátuma: 18.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac