Operátor/ operátorka výroby káblových zväzkov v dvojzmennej prevádzke (bez nočných zmien, voľné víkendy)

GETBID Personal, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Mzdové podmienky (brutto)
760 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú spoločnosť v oravskom regióne, hľadáme kandidátov na pozíciu "Operátor/ operátorka káblových zväzkov".

•Výroba a montáž /káblové zväzky, konektory/ podľa výrobnej dokumentácie a technologického postupu.
•Zodpovednosť za kvalitu vyrábaných produktov na svojom pracovisku.
•Uvoľnenie výroby a kontrola kvality (vrátane použitia dostupných meradiel) .
•Dodržiavanie výrobných a technologických postupov .
•Práca v sede aj v stoji (komu ako vyhovuje).
•Práca na 2 zmeny (37,5hod/týždeň, ½hod.prestávka na obed).

• Príjemné pracovné prostredie
• Tichá a čistá výroba, 2-zmenná prevádzka
• Príspevok na dopravu
• Koncoročné odmeny podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Program výmeny zamestnancov s materskou spoločnosťou v Nemecku
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Koncoročný dochádzkový bonus do výšky 350€
• Firemné akcie pre zamestnancov a ich deti (Guláš, Mikuláš, Deň detí, DOD, kapustnica)
• Gastrolístky
• Vzdelávanie, školenia
• Odmeňovanie za odpracované roky
• Zaujímavá práca v prosperujúcej a rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

V prípade zájmu nám, prosím, zašlite svoj životopis.
Výberové konanie bude pozostávať z nasledovných častí:
- test pozornosti a zručnosti
- osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- prax vo výrobe výhodou
- ochota pracovať na zmeny

GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4075746  Megjelentetés dátuma: 6.5.2021  Alapbér (bruttó): 760 EUR/mesiac