Rozširujeme náš tím. Pracuj iba 4 dni v týždni ako vodič vlečného vozíka/vláčik. Ponúkame 13. plat a mesačné prémie. Ubytovanie a doprava zabezpečená

GETBID Personal, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
870 - 1 024 EUR/mesiac13. plat + bonusy do 15% mesačne. Zabezpečené ubytovanie prvé dva mesiace zadarmo . Doprava zabezpečená .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca sa vykonáva v logistických a skladových priestoroch
- preprava materiálu pripraveného na vozíkoch zo skladu k výrobným linkám
- zásobovanie výrobnej linky komponentmi
- odpájanie a pripájanie vozíkov do a z vlečného vozíka/ťahača
- výber položiek podľa objednávky zákazníka
- uloženie položiek do pracovnej/montážnej oblasti
- čítanie zákazníckych objednávok, pracovných objednávok, dopravných objednávok alebo dokumentov, ktoré určujú, čo má byť prevezené, vyzdvihnuté, distribuované a/alebo dopravené
- dodržiavanie pracovných postupov a smerníc
- udržiavanie poriadku na pracovisku

- stabilné zamestnanie a príjem
- zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
- bonus do 15%
- 13. plat
- zdarma zabezpečená autobusová doprava
- finančný príspevok na vlastnú dopravu
- stravné 4 €
- zabezpečené ubytovanie prvé dva mesiace hradené

V prípade záujmu nám zašlite životopis priamou reakciou na inzerát, emailom alebo nás kontaktujte telefonicky PO - PIA, 9:00 - 17:00 hod na t.č. 0911 247 040.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť a zodpovednosť
- logistické myslenie
- schopnosť tímovej spolupráce
- preukaz VZV výhodou

GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4067467  Megjelentetés dátuma: 23.4.2021  Alapbér (bruttó): 870 EUR/mesiac