Operátor/operátorka výroby plastových komponentov pre automobilový priemysel, 7 - 8 € / hod.

GETBID Personal, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame nenáročnú, stabilnú a serióznu prácu v Dolnom Kubíne na pozícii Operátor/ka výroby. Môžete si vybrať, či budete pracovať ako živnostník, brigádnik alebo zamestnanec. Vykonávať budete tieto činnosti:

- obsluha výrobných liniek a zariadení,
- odoberanie výrobkov, ich čistenie a ukladanie na určené miesto,
- kontrola a triedenie vyrobených kusov,
- balenie hotových výrobkov,
- práca vo viaczmennej prevádzke vrátane nočných zmien.

Finančné ohodnotenie pracovníkov:
- živnostníci: 7 - 8 € / hod.
- brigádnici: 4,50 - 5,50 € / hod.
- zamestnanci: 750 - 850 € / mesiac.

- stabilná práca v modernej spoločnosti
- výborná dostupnosť pracoviska (priamo v meste pri autobusovej a železničnej stanici)
- pravidelný príjem

V prípade záujmu nám zašlite životopis priamou reakciou na inzerát alebo nás kontaktujte telefonicky PO - PIA, 8:00 - 17:00 hod na t.č. 0950 300 530.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny + nočné
- dobrý zdravotný stav
- prax nie je potrebná
- stredoškolské vzdelanie POTREBNÉ

GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4014541  Megjelentetés dátuma: 28.12.2020  Alapbér (bruttó): 7 EUR/hod.