Armovač / železiar - práca v zahraničí na pracovnú zmluvu, ubytovanie a doprava zdarma

GETBID Personal, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Švédsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
700 - 1 100 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda pri nástupe je dohodou a záleží od skúseností, schopností a zručností pracovníka. Ku mzde prislúchajú cestovné a stravné náhrady vo výške cca 43 €/deň. Ubytovanie a doprava je zabezpečená a je zdarma. Čistý mesačný nástupný príjem je cca 1850 - 2500 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- delenie a tvarovanie betonárskej ocele a rohože podľa projektovej dokumentácie
- ukladanie a viazanie výstuže do konštrukčných prvkov
- výroba, príprava a montáž šalovacích dielcov/debnenia
- výstavba multifunkčných budov a bytových domov
- vykonávanie prác podľa pokynov nadriadeného.
- poriadok a čistota na pracovisku
- a iné úlohy k úspešnej realizácií diela podľa pokynov nadriadeného

- dlhodobá spolupráca
- zabezpečenie potrebnej certifikácie a bezpečnostných školení pre výkon práce v zahraničí
- možnosť pracovať nadčasy a slušne si privyrobiť
- turnusy je možné prispôsobiť, zväčša 4-6 týždňov (1-2 týždne doma)
- bez potreby znalosti cudzieho jazyka - anglický jazyk výhodou
- ubytovanie a doprava sú kompletne hradené zamestnávateľom
- rýchly finančný rast
- príjemný kolektív na pracovisku

Ak spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem o prácu alebo len o bližšie informácie, poprosíme Vás o zaslanie Vášho životopisu. Vybraných vhodných kandidátov budeme kontaktovať najprv telefonicky, následne si dohodneme ďalší postup.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Počet rokov praxe

2

- aktívna prax na tejto pozícii min 2 roky
- skúsenosti s čítaním technickej výkresovej dokumentácie
- dobrý zdravotný stav (pracujeme vo výškach)
- nehľadáme pomocníkov

GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3913547  Megjelentetés dátuma: 19.5.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac