Logistický špecialista - Projektový Plánovač

Gestamp Nitra, s. r. o.

Miesto práce
Nitra-Dražovce
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1300€ +

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Manažment kontajnerov na základe požiadaviek zákazníka,
• Zabezpečenie dodávok surového materialu,
• Preverovanie požiadaviek zákazníka a aktualizácia v podnikovom informačnom systéme (ERP)
• Opertatívne plánovanie predsériovej výroby,
• Manažment dát v SAP-e, ich pravidelná aktualizácia a tlač etikiet,
• Príprava dát pre sledovanie cielov KPI, reporting,
• Aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami,

• Základná mzda 1300€ (záleží od skúseností)
• 13 plat
• Príspevok na dopravu (závisí od vzdialenosti)
• Príspevok na stravu a dopravu
• Príspevok do DDS (3. pilier)
• Širokú škálu sociálnych a individuálnych benefitov

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax v automobilovom priemysle v Logistike min. 2 roky.
Požadujeme komunikatívne a organizačné schopnosti, zmysel pre dodržiavanie termínov, systematický prístup, flexibilný, dôveryhodný, kreatívny, tímový hráč, odolný voči stresu.

Spoločnosť Gestamp je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Naša spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 24 krajinách, má takmer 116 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 43,000 zamestnancov na celom svete.

Súčasťou nového výrobného závodu v Nitre sú nové lisovacie zariadenia s najnovšou technológiou a technologickými postupmi. Našim zámerom je ponúknuť konečnému zákazníkovi excelentnú kvalitu ako aj príležitosť kariérneho rastu a osobnostného rastu našim zamestnancom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3784538  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300€ +