Prípravár Nástrojov / Žeriavnik pre spoločnosť Gestamp Nitra!

Gestamp Nitra, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselný park I, Nitra
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je pracovnou náplňou Prípravára nástrojov?

* pripravovať lisovacie nástroje a vykonávať činnosti potrebné pre prípravu lisovacích
nástrojov tak, aby bol chod výrobnej linky plynulý,
* vykonávanie plánu údržby prvého stupňa pre mechanizačné prostriedky,
* ukladanie lisovacích nástrojov do skladu nástrojov.

Vlastníš oprávnenie na obsluhu žeriavu ale nemás skúsenosti?
Zaškolíme ťa.

• Základná mzda 800€
• Mesačný výkonnostný bonus vo výške 10% zo základnej mzdy
• Príspevok na dopravu (závisí od vzdialenosti)
• Stravovacie poukážky (4,80€/deň)
• 13 plat
• Širokú škálu ostatných benefitov

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske, Technické zameranie,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti z výrobného prostredia, prípadne automotive priemyslu sú nevyhnutné.
Oprávnenie na obsluhu žeriavu.
Ak ste čerstvý držitel oprávnenia - zaškolíme vás do obsluhy.
Očakávame zodpovednosť a dôslenosť pri práci.
Flexibilita a tímovosť.

Spoločnosť Gestamp je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Naša spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 24 krajinách, má takmer 116 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 43,000 zamestnancov na celom svete.

Súčasťou nového výrobného závodu v Nitre sú nové lisovacie zariadenia s najnovšou technológiou a technologickými postupmi. Našim zámerom je ponúknuť konečnému zákazníkovi excelentnú kvalitu ako aj príležitosť kariérneho rastu a osobnostného rastu našim zamestnancom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3320201  Megjelentetés dátuma: 16.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800€ brutto