Čašník / Čašníčka / Geronimo Grill & Bar/Piti piti pá/OC Optima

GERONIMO s.r.o

Miesto práce
Moldavská cesta 32, Košice
Termín nástupu
Ihneď
Od 700 EUR/mesiacKonkrétne platové podmienky si dohodneme pri osobnom pohovore, všetko závisí od šikovnosti a kvality práce. Hodinová mzda sa pohybuje od 3,8€ netto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš veľa energie a práca v gastronómií je aj tvojim hobby? Zapoj sa do nášho tímu šikovných čašníkov a kreatívnych barmanov. Pre záujemcov so skúsenosťami a praxou nie je Geronimo Grill & Bar a Piti piti pá len o stereotype a monotónnosti. Je to o pestrej práci, zodpovednosti, flexibilnosti, zaujímavých školeniach a znalostiach zo sveta gastronómie.
Nemáš dostatok skúsenosti, ale máš odhodlanosť? Naučíme ťa a ukážeme ti ako pracovať a zvládať profesiu čašníka. Získaš u nás stabilitu, dlhodobé pracovné miesto a finančne motivujúce podmienky.O konkrétnych platových podmienkach sa dohadujeme pri osobnom pohovore, všetko závisí od šikovnosti a kvality práce.

Pracovná náplň:
Starostlivosť o rajón
Objednávanie a starostlivosť o zákazníkov
Kontrola a distribúcia jedál k zákazníkom
Dôkladná znalosť jedálneho a nápojového lístka

- Práca v stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastro

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti s prácou na rovnakej pozícii,
- Silná orientácia na zákazníka
- Prívetivé a ochotné správanie
- Zmysel pre poriadok a precíznosť
- Zdravotný preukaz

Lobby bar OC Aupark
La Piovra OC Aupark
Wasabi OC Aupark
Piti Piti Pá OC Optina
Geronimo Grill bar OC Optima

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3402542  Megjelentetés dátuma: 20.5.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac