Obchodný zástupca pre dopravu a logistiku so špecializáciou na námornú a leteckú prepravu

GEODIS Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Nitra, Senec, okres Senec, okres Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie možných obchodných kontaktov a obchodných príležitostí v segmente výrobných a obchodných spoločností situovaných na Slovensku
- predaj služieb spoločnosti primárne v oblasti námornej a leteckej prepravy, sekundárne v oblasti medzinárodnej kamiónovej prepravy, vnútroštátnej distribúcie, skladovania a služieb s pridanou hodnotou
- prieskum trhu
- osobný kontakt a osobné stretnutia s potenciálnymi aj existujúcimi obchodnými partnermi, rokovanie s nimi o cenách a ostatných podmienkach spolupráce
- sledovanie koordinovaného akčného plánu v rámci obchodného oddelenia firmy, veľmi úzka spolupráca so všetkými oddeleniami spoločnosti
- aktívna účasť na vypracovaní obchodných ponúk, prezentácia obchodných ponúk pred obchodnými partnermi
- aktívne využívanie cudzieho jazyka na dennej báze
- vypracovanie reportov pre Riaditeľa obchodného oddelenia.

- práca vo vysoko špecializovanom tíme orientovanom na konkrétnu oblasť pôsobnosti,
- súčasť tímu jedného z popredných európskych predstaviteľov v oblasti dopravy a logistiky,
- vyvážený pomer tímovej koordinácie a samostatnej činnosti,
- služobné auto, služobný notebook, služobný mobilný telefón.

Ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem o pozíciu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava a logistika - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Predchádzajúce skúsenosti z oblasti dopravy a logistiky, znalosť dopravného trhu a trhu potencionálnych zákazníkov sú nutným predpokladom úspešného uchádzača.

Francúzska spoločnosť GEODIS Slovensko s.r.o. je popredným predstaviteľom v oblasti dopravy a logistiky. V Európe sa nachádza v TOP 5 logistických poskytovateľov, v celosvetovom meradle sa nachádza v TOP 10 logistických poskytovateľov. Na Slovensku je jej pobočka prítomná od roku 1997, pričom permanentne rozširuje svoju pôsobnosť a stabilne rastie. Tak, ako kdekoľvek na svete, ponúka aj svojim slovenským zákazníkom komplexné a inovatívne logistické riešenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2052109  Megjelentetés dátuma: 8.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou