Geodet

GEODETICS s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 + dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné a komplexné geodetické práce počas výstavby stavby, výkon kontrolných geodetických a kartografických činností pri preberaní staveniska, kontrola a prevzatie vytyčovacej siete, kontrola resp. vytýčenie priestorovej polohy stavby v súlade s projektovou dokumentáciou, podrobné vytyčovacie práce podľa projektovej dokumentácie, kontrolné meranie realizovaného množstva a geometrickej kvality stavebných prác a skutočného vyhotovenia stavby, geodetická dokumentácia skutočného vyhotovenia stavby a geodetické podklady ku kolaudačnému konaniu.

na dohodu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

geodézia, kartografia

Ostatné znalosti

MicroStation - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Geodetické programy

Cieľom spoločnosti Geodetics s.r.o. je byť stabilným, dôveryhodným, efektívnym a akceptovaným poskytovateľom kvalitného portfólia geodetických prác a súvisiacich služieb so zameraním na plnú spokojnosť klienta, dosiahnuť dlhodobý hospodársky úspech, neustále rozvíjať osobný a kariérny rast zamestnancov a podporovať ich v ďalšom vzdelávaní, prinášať vysoko kvalitné riešenia, byť modernou a inovatívnou spoločnosťou, predstavovať silného partnera pre našich zákazníkov, ktorý dokáže vyhovieť aj náročným potrebám a každým rokom si dávať ambiciózne ciele.
ID: 3416998  Megjelentetés dátuma: 11.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 + dohoda