Projektový manažér

Geneton, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 600 EUR/mesiacmožnosť individuálneho ohodnotenia podľa relevantných skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administratívna príprava žiadostí o NFP (Nenávratný finančný príspevok),
• Administrácia a participácia pri koordinácii implementácie projektu,
• Monitoring priebehu implementácie projektu podľa schváleného harmonogramu,
• Zabezpečovanie dodržiavania pravidiel podľa právnych predpisov týkajúcich sa najmä účtovníctva, rozpočtovania, daní a zosúladenie finančného riadenia s pravidlami systému finančného riadenia štrukturálnych fondov s platnou disciplínou organizácie prijímateľa NFP a to v rámci:
• Príprava žiadostí o platbu,
• Ukladanie účtovných dokladov,
• Prípadné ďalšie zverené kompetencie v projekte v presne stanovenom rozsahu,
• Administratíva podkladov k verejnému obstarávaniu,
• Príprava a kompletizácia dokumentácie k monitorovacím správam a jej reportovanie prostredníctvom ITMS portálu,
• Príprava a realizácia publicity v rámci platného manuálu pre informovanosť a publicitu vydaného riadiacim orgánom (VA),
• Zabezpečenie súladu rozpočtu projektu s finančným plánom,
• Zodpovednosť za dodržiavanie termínov projektového plánu,
• Sledovania a dodržiavanie oprávnenosti výdavkov v projekte podľa zmluvy o NFP,
• Sledovanie napĺňania merateľných ukazovateľov projektu,
• Komunikácia s projektovým a finančným manažérom riadiaceho orgánu VA,
• Poskytovanie súčinnosti s ďalšími členmi projektového tímu,
• Príprava projektových správ na pravidelnej báze.

Pracovná zmluva NIE JE viazaná na konkrétny projekt.
Možnosť ďalšieho kariérneho a profesionálneho rastu v stabilnej spoločnosti s významným postavením v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení.
Korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa.
Podpora ďalšieho osobného vzdelávania.
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov.
Príjemné pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Od úspešného uchádzača očakávame:
• skúsenosti s projektovým riadením a s problematikou EÚ fondov sú podmienkou, ideálne z operačného programu výskum/vývoj. Riadiaci orgán Výskumná agentúra,
• perfektné komunikačné zručnosti,
• samostatnosť, zodpovednosť, vysoká osobná flexibilita,
• silná orientácia na cieľ,
• schopnosť rýchlej orientácie v problematike,
• schopnosť spolupracovať a rýchlo sa učiť nové veci,
• tímový hráč.

Spoločnosť Geneton, s.r.o. vykonáva prípravu a následnú analýzu DNA vzoriek na najmodernejších zariadeniach v jednom z najlepšie vybavených laboratórií na Slovensku. Vedecký tím spoločnosti je zložený zo špičkových odborníkov na molekulárnu biológiu a genetiku. Okrem výskumu sa venuje aj poskytovaniu genetických testov pre širokú verejnosť.

INFORMÁCIA O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV:
V súlade s Nariadením EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov („Nariadenie“) Vás spoločnosť Geneton, s.r.o., so sídlom Ilkovičova 8, 841 04 Bratislava, IČO: 36285595, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č: 39782/B („Spoločnosť“), týmto ako dotknutú osobu informuje, že spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu poskytnutom vo Vami zaslanom životopise („Osobné údaje“) prostredníctvom webového portálu www.profesia.sk, prevádzkovaného spoločnosťou Profesia, spol. s r.o., IČO: 35 800 861, ktorá je v postavení ďalšieho sprostredkovateľa, za účelom uzatvorenia predmetného pracovnoprávneho vzťahu uvedeného v tejto ponuke, a to na základe potreby opatrení pred jeho uzatvorením v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia. Ďalšie informácie o spracúvaní Osobných údajov sú dostupné na:

Ak súhlasíte, aby Vaše Osobné údaje boli spracúvané aj pre prípad iného voľného pracovného miesta, uveďte prosím priamo vo Vašom životopise, motivačnom liste alebo emaile zaslanom Spoločnosti nasledovný súhlas:
„Ako dotknutá osoba podľa Nariadenia EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov súhlasím, aby (i) spoločnosť Geneton, s.r.o., IČO: 36285595, ako samotný predmetný zamestnávateľ spracúvali moje osobné údaje v rozsahu, v ktorom sú uvedené v mnou zaslanom životopise prostredníctvom webového portálu www.profesia.sk prevádzkovaného spoločnosťou
Profesia, spol. s r.o., IČO: 35 800 861, ktorá je v postavení ďalšieho sprostredkovateľa, za účelom vytvorenia evidencie uchádzačov o zamestnanie pre prípad potreby obsadenia akéhokoľvek voľného pracovného miesta zodpovedajúceho mojej kvalifikácii v rámci spoločnosti Geneton, s.r.o., a to na obdobie 10 rokov od udelenia tohto súhlasu.“

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3966176  Megjelentetés dátuma: 7.12.2020  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac