Obchodní zástupce pro molekulární biologii (Slovensko)

GeneTiCA s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní společnost GeneTiCA s.r.o. přijme pracovníka na pozici:
Prodejní manažer pro oblast molekulární biologie (region Slovensko)

Pracovní náplň:

samostatné vedení obchodních případů
budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
vyjednávání individuálních obchodních podmínek
analýza trhu a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
plnění stanovených cílů a pravidelný reporting

Požadujeme:

VŠ vzdělání (medicínského, veterinárního nebo přírodovědeckého směru)
samostatnou osobnost s obchodním talentem
proaktivitu, nadstandardní komunikační, prezentační a organizační schopnost
chuť být úspěšný a prosadit se
být připraven pracovat pod tlakem
komunikativní znalost anglického jazyka
znalost kancelářské práce na PC (MS Office)
aktivního řidiče (sk.B)

Nabízíme:

rozmanitou a odpovědnou práci v obchodní společnosti
motivační platové ohodnocení navázané na výsledky
zázemí stabilní a perspektivní společnosti
možnost seberealizace a systematického vzdělávání
mladý pracovní kolektiv
místo výkonu práce: celá SR
nástup: dle dohody

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně