Account manager

Generations, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Nástupný plat 1 000 € a viac. Konečná výška závisí od seniority a odbornosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná práca na projektoch a ich koordinácia pre pridelených klientov
- komplexné zastrešenie a zodpovednosť za realizáciu kampaní
- príprava briefov a kreatívnych zadaní
- komunikácia s klientom na dennej báze
- zadávanie a komunikácia s tretími stranami (produkcia, mediálne agentúry, externisti)
- tvorba a kontrola rozpočtov, zodpovednosť za rozpočty
- administratívna práca na projektoch, participácia na príprave zmlúv
- príprava podkladov na fakturáciu
- evidencia zákaziek (objednávky, dodávateľské a odberateľské faktúry) príprava analýz a reportov vedeniu

- príjemné pracovné prostredie
- mladý kolektív
- školenia a možnosť vzdelávania
- možnosť profesijného rastu a rozvoja skúseností aj v iných oblastiach
- 20 dní dovolenky a 3 sick days
- pravidelné teambuildingy
- stretávanie sa s významnými klientmi a možnosť získavania hodnotných kontaktov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prednosť bude mať uchádzač/-ka, ktorý/-á:

- pracoval/-a v reklame, marketingu, prípadne v eventovej agentúre
- má výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- je spoľahlivý/-á, so zmyslom pre detail
- vyniká proaktívnym prístupom a tímovým duchom má vôľu učiť sa nové veci

Generations je brandingová agentúra a líder na trhu v oblasti brandingu, employer brandingu a budovania firemnej kultúry. Máme dlhoročné skúsenosti a unikátne know how v oblasti marketingu a komunikácie medzinárodných spoločností, cit pre biznis a potreby značiek. Sme partnermi TOP slovenským aj nadnárodným značkám, pre ktorých vytvárame trvalé hodnoty a stávame sa ich dlhodobými partnermi.
Vďaka tejto kombinácii vytvárame zmysluplné stratégie, výnimočné projekty a komunikáciu na mieru.

V súčasnosti sú klientmi agentúry: Porsche Inter Auto - Cupra, Thuasne, OVB Allfinanz Slovensko, Alfa a Omega, Rinee, Asseco Central Europe, Dovido, Dachser Slovensko, GGE, Viessmann Slovensko, First Austria a mnohí ďalší.
ID: 3419473  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nástupný plat 1 000 € a viac. Konečná výška závisí od seniority a odbornosti uchádzača.