Odborný radca v stálej štátnej službe,

Generálna prokuratúra SR

Miesto práce
Štúrova 2, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
775

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné odborné špecializované činnosti spočívajúce najmä v analytickej činnosti, vo vyhodnocovaní výsledkov a v príprave podkladov na rozhodovanie vo vymedzenom úseku;
Samostatné odborné spracúvanie návrhov rozhodnutí, odborná príprava podkladov na rozhodovanie na vymedzenom úseku:
- tvorba mesačných výkazov o nadčasoch a pohotovostiach vodičov, koordinácia autoprevádzky za účelom ich hospodárneho a účelného využitia, zabezpečovanie poistenia služobných motorových vozidiel a servisu služobných motorových vozidiel, vyhotovovanie písomných dohôd o zverení služobných motorových vozidiel a dohôd o hmotnej zodpovednosti, vykonávanie kontroly úplnosti dokumentácie o autoprevádzke, vyhodnocovanie ekonomických ukazovateľov a kontrola zásad hospodárnosti v autoprevádzke, príprava podkladov pre verejné obstarávanie v oblasti autoprevádzky, zabezpečovanie skenovania zmlúv, objednávok a faktúr, anonymizácia objednávok, faktúr a zmlúv a ich zverejňovanie.

Informácie o výberovom konaní

Na účely výberového konania uchádzač predloží:
1. písomnú vlastnoručne podpísanú žiadosť o zaradenie do výberového konania, v ktorej uvedie dátum narodenia a dátum skončenia prípravy na povolanie (ako aj telefonický kontakt, prípadne mailovú adresu),
2. profesijný životopis,
3. motivačný list,
4. úradne osvedčenú kópiu diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o vzdelaní,
5. výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace alebo údaje potrebné na jeho vyžiadanie,
6. vlastnoručne podpísané čestné vyhlásenie o štátnom občianstve Slovenskej republiky,
7. vlastnoručne podpísané čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu,
8. vlastnoručne podpísané čestné vyhlásenie o ovládaní štátneho jazyka,
9. vlastnoručne podpísané čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na vykonávanie štátnej služby,
10. vlastnoručne podpísané čestné vyhlásenie o pravdivosti, úplnosti a aktuálnosti poskytnutých údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predpoklady na vykonávanie štátnej služby: vek najmenej 18 rokov a menej ako 30 rokov, spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, bezúhonnosť, splnenie kvalifikačných predpokladov (vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa alebo vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ukončené najneskôr pred dvoma rokmi), ovládanie štátneho jazyka.

Ústredný štátny orgán, Prokuratúra
ID: 3572932  Megjelentetés dátuma: 8.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 775