Kariéra  /  Manažér pre rozvoj a inovácie

Manažér pre rozvoj a inovácie

Miesto práce

Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš posunúť svoje hranice v inovatívnej spoločnosti? Orientuješ sa v manažovaní projektov a nebojíš sa nových výziev? Ak ťa ešte k tomu baví aj svet start-upov a inovatívnych technológii, hľadáme práve teba!

Do nášho „strategy“ tímu hľadáme parťáka, ktorý nám pomôže s technickými riešeniami našich strategických projektov. Tvoj job bude predovšetkým obsahovať:

  • projektový manažment strategických projektov zameraných na inovácie a ich následná implementácia,
  • analýzu súčasných riešení a návrhy na zlepšenia,
  • spoluprácu s interným a externým IT tímom,
  • rozvoj mobilných aplikácií,
  • podporu predaja v rozvojových a inovatívnych projektoch,
  • poskytovať podnety pre ostatné tímy v rámci spoločnosti na zefektívnenie komunikácie, zlepšenie procesov a produktov,
  • monitorovanie trhu v oblasti on-line riešení.

  • gastráče v hodnote 4,20 € máš bez doplatku,
  • ak chceš kartu Multisport, cvičíš len za 14 € za mesiac,
  • home office je u nás bežný,
  • dáme Ti 5 dní voľna naviac.

Požiadavky na zamestnanca

  • IT kreatívne myslenie,
  • skúsenosti s UX/UI,
  • znalosť programovania – výhodou,
  • orientácia vo svete „insurtech“.

1 700 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od skúseností kandidáta, minimálne však 1700 €/brutto.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3968112  Megjelentetés dátuma: 14.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac