Kariéra  /  Administrátor sietí LAN/WAN (junior/medior)

Administrátor sietí LAN/WAN (junior/medior)

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inovácie a digitalizácia sú u nás na prvom mieste. Keďže neustále napredujeme, hľadáme k sebe šikovného kolegu pre správu sietí. U nás si môžeš rozšíriť znalosti v oblasti sieťovej bezpečnosti, pracovať na rôznych security projektoch, a byť súčasťou napr. komplexnej implementácie segmentačných fw, aktualizácia 802.1x a mnohé ďalšie.

Aké úlohy ťa čakajú?

  •  zodpovednosť za správu sieťovej infraštruktúry našej spoločnosti
  • administrácia LAN/WAN sietí
  • práca s Fortinet bezpečnostnými produktami (FW, WAF, EMS, FAL, FAT)
  • komunikácia s internými kolegami
  • spolupráca s externým dodávateľom
  • práca s helpdeskom a pohotovosť on- call (s pravidelným striedaním)

Ak sa staneš naším kolegom/kolegyňou, tak:

  • gastráče ti platíme my
  • ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti prispejeme
  • s home officom nemáme problém
  • dáme Ti extra dni voľna naviac

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Čo od teba očakávame?

  • orientácia v problematike sietí LAN/WAN
  •  znalosť Cisco switchov, Cisco IOS, práca s príkazovým riadkom
  • základy administrácie Windows serverov (DHCP, DNS, NPS-Radius)
  • znalosť Fortinet produktov (FW, WAF, EMS, FAL, FAT) výhodou
  • znalosť základných sieťových protokolov

1 200 EUR/mesiac1200€ btt/mesiac (finálne finančné ohodnotenie bude závisieť od pracovných skúseností)

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3964795  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac