Kariéra  /  Manažér Obchodnej skupiny pre región Žilina

Manažér Obchodnej skupiny pre región Žilina

Miesto práce

Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej vlastnej obchodnej sieti hľadáme Manažéra obchodnej skupiny, ktorého pracovnou náplňou bude:

- schopnosť vybudovať obchodný tím

 - zodpovednosť za plnenie obchodného plánu v oblasti poistenia (retail / SME / hypo)

-budovanie a vedenie tímu obchodníkov pre predaj

-aktívny výber a adaptácia (zaujímavé štartovacie odmeny pre začínajúcich obchodníkov)

- motivácia tímu

- riadenie rozvoja obchodníkov a ich kariérneho rastu (mesačné fixné odmeny podľa produkcie + provízie + kvartálne odmeny)

Pozícia je vhodná pre manažérov so skúsenosťami s riadením obchodných tímov (poisťovníctvo, bankovníctvo výhodou)

Pozícia je vhodná pre obchodníkov (poistenie, bankové produkty), ktorí majú záujem o rozvoj svojej kariéry na pozícií manažéra)

Viac info na http://www.generali.sk/kariera... alebo prijemnepondelky.sk

  • Voľnosť a možnosť sebarealizácie
  • Flexibilný pracovný čas - tzn. práca kdekoľvek a kedykoľvek
  • Neobmedzené možnosti príjmu
  • Moderné digitálne prostredie
  • Kariéra vo vlastných rukách
  • Vzdelávanie a mentoring zabezpečený spoločnosťou
  • Komplexné portfólio produktov

    Informácie o výberovom konaní

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Počet rokov praxe

    2

    • preukázateľné skúsenosti s predajom
    • skúsenosti s budovaním obchodného tímu
    • skúsenosti s adaptáciou a motiváciou obchodného tímu
    • silné pro-klientské nastavenie
    • orientácia na dosahovanie výsledkov, priebojnosť

    Mzdové podmienky (brutto)

    1 300 EUR/mesiacfix od 1300 €

    My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
    Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Katarína Mandáková
    Tel.: +421908792893
    E-mail: poslať životopis
    ID: 3939233  Megjelentetés dátuma: 17.7.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac