Kariéra  /  Manažér pre rozvoj a inovácie

Manažér pre rozvoj a inovácie

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš posunúť svoje hranice v inovatívnej spoločnosti? Orientuješ sa v manažovaní projektov a nebojíš sa nových výziev? Ak ťa ešte k tomu baví aj svet start-upov a inovatívnych technológii, hľadáme práve teba! Pridaj sa k nám a my ti dáme príležitosť rozvíjať svoj talent v novovzniknutom strategickom a inovačnom tíme.

Na nášho nového inovačného manažéra čaká dynamická práca s množstvom atraktívnych pracovných výziev:

  • Projektový manažment strategických projektov zameraných na inovácie a ich následná implementácia
  • Budovanie a rozvoj start-up ekosystému pre Generali Slovensko – komunikácia so start-up komunitami doma i vo svete a následný rozvoj vlastnej start-up stratégie
  • Organizácia a moderovanie pravidelných inovačných eventov „Generali InTalks“
  • Projektový manažment a organizácia konferencii a workshopov
  • Aktívna účasť na inovačných iniciatívach v rámci Generali Group a zdieľanie skupinových inovácii na lokálnej úrovni
  • Pravidelný zber nových nápadov pre inovovanie procesov a produktov v Generali Slovensko

Ak sa staneš naším kolegom/kolegyňou, tak:

  • gastráče ti platíme my
  • ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti prispejeme
  • s home officom nemáme problém
  • dáme Ti  extra dni voľna naviac

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Čo by mal spĺňať náš nový manažér pre inovácie a rozvoj?

  • Plynulá znalosť anglického jazyka (ústne aj písomne)
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Organizačné zručnosti/ skúsenosti s event manažmentom
  • Záujem o inovácie a start-up svet
  • Schopnosť multitaskingu

1 700 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od seniority kandidáta a bude sa pohybovať od 1 700 EUR brutto

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3929357  Megjelentetés dátuma: 25.6.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac