Kariéra  /  Recepčná na dohodu

Recepčná na dohodu

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

ASAP

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Generali kolektívu hľadáme milú nápomocnú recepčnú, ktorá by zabezpečila chod recepcie v poobedňajších hodinách (pondelok až štvrtok, od 15:00 do 18:00).

Tvojou úlohou bude:

- asistencia na recepcii,

- uvítanie návštev a rezervácia parkovacích miest,

- udržiavanie chodu recepcie,

- rezervácia a príprava zasadačiek na stretnutia,

- podpora pre asistentku generálneho riaditeľa.

- nenáročná práca v poobedňajších hodinách, vhodná pre študentku, mamičku na rodičovskej dovolenke alebo pani na dôchodku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

- užívateľská úroveň PC

- základná znalosť MS Office

- angličtina aspoň na úrovni A2-B1

Mzdové podmienky (brutto)

4€/hod

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3778453  Megjelentetés dátuma: 3.10.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4€/hod