Kariéra  /  Manažér online predaja – senior

Manažér online predaja – senior

Miesto práce

Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#leadmanagement #conversion #success rate #follow up #customer experience #cross-sell #hybrid client #emailing #google analytics #omnichannel #retargeting #prospects

                                                  Buzzwords? Nie, tvoja práca!

Vieš ako prilákať potenciálnych zákazníkov na webe?

Rozumieš fungovaniu online lead generation?

Vieš pracovať s Google Tag manager, Google Ad Words a Google Data Studio?

Máš v hlave nápady ako efektívne osloviť tisíce klientov?

Ak áno, tak sa prihlás a pracuj u nás ako manažér online predaja!

 Aké úlohy Ťa čakajú?

  • tvorba stratégie online predaja a jej realizácia naprieč firmou
  • plánovanie a optimalizácia online lead generation kampaní
  • prinášanie nových nápadov, inovácií zameraných na digitalizáciu a zefektívňovanie procesov v oblasti online predaja
  • manažment performance kampaní (návrh rozpočtov, dohľad nad čerpaním, sledovanie cieľov, optimalizácia, reporting)
  • webová analytika, práca s online nástrojmi - Google analytics, Google ads, Google data studio
  • prepájanie online a offline sveta zákazníkov, omnichannel manažment
  • online podpora callcentra, CRM, marketingu, vlastnej predajnej siete
  • návrh a realizácia A/B testov
  • vedenie vybraných digitálnych a strategických projektov celej firmy
  • analýza a implementácia noviniek z oblasti výkonnostného marketingu
  • správa a efektívna distribúcia online budgetu, vyhodnocovanie profitability online predaja, komunikácia s online performance agentúrou a web developerom
  • komunikácia s distribučnými kanálmi, analyzovanie a implementácia ich požiadaviek v online prostredí

 S kým budeš spolupracovať, komunikovať?

Najmä marketing, CRM, externí partneri, klientske centrum, ale tiež IT, produktoví manažéri alebo zástupcovia jednotlivých distribučných kanálov

Ak sa staneš naším kolegom/kolegyňou, tak:

  • gastráče ti platíme my
  • ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti prispejeme
  • s home officom nemáme problém
  • dáme Ti  extra dni voľna naviac

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Proaktívneho online stratéga, ktorý rád hľadá inovatívne prístupy, rozmýšľa proklientsky, riadi sa výsledkami, vie komunikovať s ľuďmi (aj po anglicky), zastrešuje projekty od A po Z, niečo podobné už robil aspoň 5 rokov a používa svoj sedliacky rozum

Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od skúseností kandidáta, minimálne však 2000€ brutto

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3756384  Megjelentetés dátuma: 6.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od skúseností kandidáta, minimálne však 2000€ brutto