Kariéra  /  Regionálny riaditeľ

Regionálny riaditeľ

Miesto práce

Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš uplatniť svoje #manažérske #schopnosti a #riadiť tím manažérov obchodných skupín? Máš v hlave nápady, ako realizovať úspešnú obchodnú #stratégiu zvereného regiónu? Poď k nám do #Generali a zúroč svoje líderské zručnosti.

Posuň sa #ďalej a pridaj sa do tímu najlepšej internej sieti medzi poisťovňami.

Čo Ťa čaká?

  • Šéfovanie a budovanie tímu  manažérov obchodných skupín, motivovanie a vedenie ich k plneniu obchodných cieľov
  • Výber nových manažérov a agentov do tímu
  • Vytváranie a následne realizovanie obchodnej stratégie vo zverenom regióne.
  • Aktívne podieľanie sa na rozvoji našej silnej značky.

Čo ponúkame?

  • Pracovné prostredie, do ktorého sa budete každý deň tešiť
  • Skvelý tým, s ktorým je radosť pracovať.
  • Príležitosť k osobnému rozvoju

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

Koho hľadáme?

  • Riaditeľa, ktorý má drive, je aktívny, flexibilný, pozitívny a dokáže svojich ľudí správne motivovať.
  • Má obchodného ducha
  • Má v hlave kreatívne nápady, rád veci zlepšuje a hľadá jednoduché inovatívne riešenia

Mzdové podmienky (brutto)

Dohodou

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3693862  Megjelentetés dátuma: 13.6.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou