Kariéra  /  Špecialista sťažností

Špecialista sťažností

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecialista sťažností:

  • vybavuje pridelené sťažnosti, podané fyzickými alebo právnickými osobami v oblasti správy poistných zmlúv;
  • na základe komunikácie s internými útvarmi a vlastných zistení v internej dokumentácii vypracováva písomný návrh stanoviska k sťažnosti;
  • preveruje danú sťažnosť v interných podmienkach a upozorňuje na možné riziká vyplývajúce z jej riešenia;
  • dbá a zodpovedá za dodržiavanie stanovených lehôt prešetrovanie sťažnosti a evidenciu v systéme;
  • sleduje nové interné predpisy spoločnosti ako aj legislatívne zmeny v dotknutých oblastiach;

  • dodržiava pravidlá slušnej komunikácie a asertívneho správania.

• práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
• možnosť vzdelávať sa a odborne rásť - odborné a soft skills školenia
• Generali Akadémia
• rizikové životné poistenie pre zamestnancov - zadarmo
• flexibilný pracovný čas
• dni pracovného voľna naviac
• rehabilitačné a regeneračné služby
• zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
• zvýhodnené produkty Generali poisťovne a VÚB banky
• firemné akcie pre zamestnancov
• Multisport karta
• možnosť home office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, právne, psychológia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

  • samostatnosť
  • schopnosť vidieť veci v širších súvislostiach
  • ochota na sebe pracovať
  • aktívny prístup k práci

  • kreativita

  • schopnosť zaujať a motivovať

min. 950€ *výška nástupnej mzdy bude upresnená na pracovnom pohovore a bude sa individuálne odvíjať od profesných skúseností a znalostí daného kandidáta

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3693444  Megjelentetés dátuma: 13.6.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 950€ *výška nástupnej mzdy bude upresnená na pracovnom pohovore a bude sa individuálne odvíjať od profesných skúseností a znalostí daného kandidáta