Kariéra  /  Odborný referent správy poistenia

Odborný referent správy poistenia

Miesto práce

Bratislava IV

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie zánikov poistných zmlúv a rizík v informačnom systéme
  • vykonávanie zmien na základe žiadostí klienta
  • spolupráca s ostatnými útvarmi spoločnosti
  • aktívna participácia na tvorbe procesov, pripomienkovanie smerníc, testovanie produkčného systému
  • písomná/telefonická komunikácia s klientmi a sprostredkovateľmi

Požiadavky na zamestnanca

  • prax v poisťovníctve vítaná
  • flexibilita, komunikatívnosť a ochota učiť sa nové veci
  • schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne
  • tímový hráč

800* Euro / mesiac + mesačné výkonnostné odmeny*Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3689387  Megjelentetés dátuma: 7.6.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800* Euro / mesiac + mesačné výkonnostné odmeny*Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.