Kariéra  /  Operátor Kontaktného centra - poradca predaja poistných produktov

Operátor Kontaktného centra - poradca predaja poistných produktov

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš každý deň chodiť s úsmevom do práce? Zažiť priateľskú atmosféru, ktorá prácu mení na miesto, kde ťa to baví? U nás k tomu prihodíme ešte moderné digitálne prostredie, skvelé produkty  a možnosť vďaka nim pomôcť zvýšiť kvalitu života našich klientov a ich rodín.

Tvojou úlohou bude:

  • Najskôr ťa kvalitne zaškolíme, naučíme ťa pracovať s našimi systémami a detailne ťa oboznámime s našimi produktami.
  • Akonáhle sa zorientuješ, začneš prostredníctvom telefónu, e-mailu a chatu na našej webstránke komunikovať s klientmi, ktorí prejavili záujem uzavrieť poistenie automobilu - PZP, havarijné poistenie, cestovné poistenie, poistenie nehnuteľnosti a domácnosti.
  • Budeš podporou našim klientom a tvojou úlohou bude urobiť ich ešte spokojnejšími, než aktuálne sú.

  • skvelé finančné podmienky = mesačný fix, variabilná odmena, odmena za plnenie plánu,
  • možnosť pracovať z domu (Home office),
  • možnosť vzdelávať sa a odborne a kariérne rásť,
  • flexibilný pracovný čas,
  • komplexné portfólio produktov,
  • pomoc a podpora pri založení SZČO, Živnosti,
  • zvýhodnené produkty Generali a VÚB banky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • Si v online prostredí ako ryba vo vode.
  • Rád telefonuješ.
  • Pre komunikáciu s ľuďmi nepotrebuješ manuál, naopak si bez problémov vystačíš  so svojím prirodzeným komunikačným talentom.
  • Pomáhať iným je pre teba samozrejmosťou.
  • Pristupuješ k práci zodpovedne a si plný energie keď máš možnosť robiť veci lepšie.

Neváhaj,staň sa jedným z nás a naštartuj svoju kariéru!

Mzdové podmienky (brutto)

mesačný fix, variabilná odmena, odmena za plnenie plánu

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3670865  Megjelentetés dátuma: 17.5.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: mesačný fix, variabilná odmena, odmena za plnenie plánu