Kariéra  /  Dlhodobá brigáda na úseku CRM

Dlhodobá brigáda na úseku CRM

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si aktívny a dynamický študent? Nemáš rád nudu chceš byť súčasťou super kolektívu? Potom neváhaj a prihlás sa na dlhodobú brigádu, kde môžeš nazrieť do vnútra CRM a pomôcť nám s klientskou databázou.

Tvojou náplňou bude práca s interným systémom spoločnosti:

  • aktívna telefonická/emailová komunikácia s klientmi,
  • čistenie dát,
  • úprava dát resp. ručná oprava chybných dát,
  • zlučovanie adries a pod.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, financie, ekonómia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

  • študent/študentka , ktorý/á chce voľný čas využiť na získavanie praxe v úspešnej poisťovni,
  • zodpovednosť,
  • schopnosť vidieť veci v širších súvislostiach,
  • ochota na sebe pracovať,
  • aktívny prístup k práci,
  • samostatnosť,
  • zmysel pre detail.

Mzdové podmienky (brutto)

4 €/hod.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3669227  Megjelentetés dátuma: 15.5.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4 €/hod.