Kariéra  /  CRM Manažér

CRM Manažér

Miesto práce

Bratislava IV, Bratislava

Termín nástupu

ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#cross-sell #leadmanagement #retencia #success rate #follow up #hybrid client #emailing #customer zone #omnichannel #customer journey #onboarding proces #customer experience #call script

Buzzwords? Nie, tvoja práca!

Vieš ako vytvoriť kampaň, ktorou môžeš efektívne osloviť tisíce klientov?
Zdieľaš s nami názor, že zákazník je kráľ?
Ak áno, tak sa prihlás a pracuj u nás ako CRM Manažér!

Aké úlohy Ťa čakajú?

Príprava CRM kampaní, tvorba efektívnej elektronickej korešpondencie, vývoj klientskej zóny, tvorba komunikácie s klientmi v rôznych fázach životnosti ich zmlúv, welcome proces, zvyšovanie retencie portfólia, práca s klientskymi segmentmi, zvyšovanie dátovej kvality.

S kým budeš spolupracovať, komunikovať?

Zástupcovia jednotlivých distribučných kanálov, CRM analytici, klientske centrum, produktový manažment, marketing, externí partneri, IT, právnici

Čo očakávame?

Proaktívneho kreatívca, ktorý rád hľadá inovatívne prístupy, rozmýšľa proklientsky, vie komunikovať s ľuďmi (keď príde na to, aj po anglicky), dokáže zastrešiť projekt od A po Z, niečo podobné už robil aspoň 2 roky a hlavne používa svoj sedliacky rozum.

• práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
• možnosť vzdelávať sa a odborne rásť - odborné a softskills školenia
• Generali Akadémia
• rizikové životné poistenie pre zamestnancov - zadarmo
• flexibilný pracovný čas
• 100% príspevok na stravovanie
• 5 dní voľna navyše plus dni voľna pri rôznych životných situáciách
• zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
• zvýhodnené produkty Generali poisťovne a VÚB banky
• firemné akcie pre zamestnancov

*Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, ekonimika

Počet rokov praxe

2

Mzdové podmienky (brutto)

1 600 €/mesiac*

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3441551  Megjelentetés dátuma: 6.7.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 600 €/mesiac*